Si të krijoni stilin më elegant për flokët

Ndonëse nuk është një stil i ri flokësh, “Wet hair look” konsiderohet gjithnjë mjaft elegant. E kemi parë masivisht në tapetin e kuq vitet e fundit apo në sfilata të ndryshme.

Përshtatet me çdo lloj floku, pavarësisht volumit apo gjatësisë duke e bërë një femër akoma më tërheqëse. Janë disa versione për t’i mbajtur: lart, të lëshuara poshtë, të ndarë ose anash. Për këtë stilim flokësh ju nevojitet një xhel i mirë dhe një llak që do u japë shkëlqim.

Më poshtë kemi disa modele nga të cilat mund të frymëzoheni:

/tvklan.al


Lexo gjithashtu
Total
0
Share