Shqipëri: Makina përfundon në kanal, brenda ndodheshin 3 femra

Nje aksident është regjistruar në rrugën e plazhit, Shënkoll- Tale. Një automjet brenda së cilës ishin 3 femra ka përfunduar në kanal.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Kanë qenë kalimtarë të rastit dhe banorë të zonës që i kanë nxjerrë me shpejtësi nga makina, duke iu shpëtuar jetën.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Ambulanca, zjarrfikëset dhe policia ka mbërritur në vendngjarje./tvklan.al

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share