Shiu vërshon parkingun e spitalit të Tetovës

Reshjet intenzive të shiut që ranë gjatë natës kanë vërshuar edhe parkingun e spitalit të Tetovës.

Nga pamjet që sjell operatori i KlanMacedonia shihet që parkingu është bërë i pa shfrytëzueshëm dhe në këtë mënyrë ka vështirësuar edhe funksionimin normal të spitalit./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share