Shakira gjen dashurinë e re?

Po shoqërohet shpesh me një djalë në Majami

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Nëntë muaj pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira duket se ka gjetur dashurinë e re. Mediat spanjolle shkruajnë se këto kohë ajo po shoqërohet me një djalë në Majemi të Shteteve të Bashkuara, identiteti i të cilit për momentin mbetet mister.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

46-vjeçarja duket se e ka njohur pikërisht në qytetin e famshëm të Floridas, dashurinë e saj të re dhe kohët e fundit dhe kjo mund të jetë një nga arsyet pse ajo ka udhëtuar shpesh drejt Shteteve të Bashkuara.

Herën e fundit, këtë muaj ylli muzikës Pop ishte në Nju Jork së bashku me dy fëmijët e saj.

Në media flitet se çifti po shoqërohet së bashku prej 4 muajsh dhe takimet janë shpeshtuar.

Megjithatë, ende është e paqartë cili është personi misterioz. Ndoshta, gjithçka mund të bëhet publike kur ata të vendosin të shfaqen bashkë publikisht.

Tv Klan

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share