Sela: Rama po i bën avokaturë Serbisë

Kreu i Aleancës për Shqiptarët ka drejtuar akuza kundër Kryeministrit të Shqipërisë duke thënë se ai po bëhet avokat i një shteti tjetër gjë që sipas tij është skandaloze dhe nuk duhet të ndodhë.

“Unë e shoh si totalisht jo korrekte sjelljen e kryeministrit të Shqipërisë, i cili publikisht po bëhet avokat i shtetit tjetër, ndërsa nga ana tjetër i bën avokaturën edhe Serbisë, kjo është skandaloze dhe nuk duhet të ndodhë”, ka deklaruar mes tjerash Ziadin Sela.

/KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share