Sela homazhe për ish presidentin Bujar Nishani

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, sot ka marrë pjesë në ceremoninë e homazheve në nder të ish Presidentit Bujar Nishani.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Homazhet mbahen në pallatin presidencial, ku z. Sela shprehu ngushëllimet e tij, familjes Nishani, poashtu dhe Presidentit Ilir Meta.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share