“Qershi e zezë”, thonjtë që shkojnë me çdo veshje

Kur bëhet fjalë për nuancat e manikyrit, estetistët bien dakord për nuancat dominuese të 4 stinëve. Edhe pse disa mendojnë se shpesh bëhet ngjyrë e mërzitshme, e kuqja nuk del kurrsesi nga moda.

Por, këtë vit ajo vjen pak më ndryshe! Thonjtë  si “qershi të errëta” e bëjnë dorën të duket kaq elegante.

Është një nuancë si miks i të kuqes së errët dhe një vjollce të thellë, e cila shkon me çdo veshje. Mund të funksionojë po aq mirë në thonjtë e shkurtër dhe të gjatë, ndërsa integrohet në mënyrë perfekte edhe me format e ndryshme të thonjve./tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share