Publikohet propozimi francez, bie faqja e Qeverisë

Qeveria para pak minutash ka publikuar të plotë propozimin francez në web faqjen e saj zyrtare, por se duket interesimi për të hapur dhe parë këtë propozim është jashtëzakonisht i madh nga ana e qytetarëve.

Pas publikimit të këtij dokumenti web faqja e qeverisë është jashtë funksioni. Akoma nuk ka një sqarim nga qeveria por jo zyrtarish mësohet se web faqja është jashtë funksionit nga ngarkesa e madhe./KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share