Pse morrën pjesë Ard Gashi dhe Mirdoni në Big Brother? | PitStop

Ard Gashi dhe Mirdoni ishin sot te ftuarit e gazetarit të KlanM, Arian Demolli në emisionin  PitStop. Ata treguan rreth gjithë eksperiencës së tyre në Big Brother VIP Kosova 2.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share