Protestuesit brohorasin: “Bullgar Osmani – Partizanët po vijnë” (VIDEO)

Protesta e opozitës ka vazhduar edhe sot para qeverisë me kërkesën të mos pranohet propozimi francez.

Protestuesit kanë filluar nga ora 19:00 të mblidhen, ku disa prej tyre edhe kanë brohoritur ”Bullgar Osmani – partizanët po vijnë” si dhe parulla tjera kundër funksionarëve të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut. /KlanMacedonia/

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share