Po zhvillohet aksion i madh policor – Bastisje në disa lokacione në Shkup

Një aksion i madh policor është duke u zhvilluar në Shkup, në të cilin deri më tani janë arrestuar 15 kriminelë, sipas njoftimeve fillestare nga MPB-ja.

Kërkimet po kryhen në rreth 20 lokacione, ndërsa të arrestuarit në jetën e “nëntokës” njihen si tregtarë droge dhe grabitës.

Policia do të bëjë të ditur detaje pas përfundimit të aksionit, përcjell Klan Macedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share