Parashikimi i motit 9 Shtator

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite veçanërisht në veriperëndim do të ketë kushte për paraqitje afatshkurtër të jostabilitetit me kushte për shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima. Indeksi UV do të jetë 7.

Në Shkup moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare jugore. Nga orët e mesditës do të ketë kushte për paraqitje të shiut të rrëmbyeshëm.

 

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share