Parashikimi i motit – 4 Nëntor 2023

Dita e sotme do të jete me vranësira, e freskët e me reshje shiu, herë pas here të bollshme (mbi 40 l/m2).

Reshjet do të jenë herë pas here të rrëmbyeshme dhe të shoqëruara me bubullima, lokalisht në formë stuhie me erë të fortë.

Në Shkup, mot me vranësira e me reshje shiu, kohë pas kohe të rrëmbyeshme.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share