Parashikimi i motit 29 Gusht

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa në orët pasdites do të ketë kushtet për reshje lokale të shiut.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri në 33 gradë celsius. Indeksi UV do të jetë 6.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë motr i ngjajshëm me temperatura deri në 31 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut dhe erë të fortë.

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share