Parashikimi i motit 27 Qershor

Moti sot në vendin tonë pritet  të jetë me diell dhe me temperatura të larta.

Temperaturat ditore do të lëvizin nga 18 gradë celsius deri në 34 gradë Celsius.

Gjatë ditës do të ketë edhe mundësi të vogla për reshje të shiut. Rrezet ultravioletë do të jenë të larta dhe për këtë nuk sugjerohet lëvizja në orët e mesditës

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share