Parashikimi i motit 26 Qershor

Moti sot në vendin tonë pritet të të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Në orët e mbrëmjes do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë në pjesën veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 20 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 36 gradë celsius.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share