Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa veriore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 20 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 29 deri 36 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe me temperatura të larta.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share