Parashikimi i motit 17 Qershor 2022

Në Republikën  e Maqedonisë së Veriut sot pritet të mbajë mot me diell dhe me vranësira lokale. Ndërsa në orët e pasditës dhe në orët e mbrëmjes do të ketë mot të paqendrueshëm me shi lokal, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri 17, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 25 deri në 33 gradë celsius.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share