Paraburgim 48 orësh për Aleksandar Gjorçevski – baba i Vanjës 14 vjeçare

Babai i 14-vjeçares së vrarë brutalisht Vanja Gjorçevska, Aleksandar Gjorçevski, sonte do të dërgohet në burgun hetimor në Shuto Orizarë. Gjykata penale, siç përcjell KlanM, pranoi kërkesën e prokurorisë për 48 orë paraburgim.

Sipas deklaratave të tre bashkëpunëtorëve të Ljupço Palevskit, Aleksandar Gjorçevski i ka njoftuar për rutinën e saj të përditshme, për orën kur ajo do të shkonte në shkollë në mëngjes kur e kishin rrëmbyer dhe se do të ishte vetëm pa motrën e saj./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share