Pamje ekskluzive të shpëtimit të 20 vjeçarit nga lumi Lepenc

Ekipet e Klan Macedonia ndodhen në vendin ku ditën e djeshme u aksidentua një familje nga Kosova dhe ranë në rrjedhën e lumit Lepenc.

Një 20 vjeçar arriti të shpëtojë i gjallë duke u hedhur nga automjeti, ndërsa kërkimet për tre të tjerë vazhdojnë ende.

Bëhet fjalë për anëtarë të familjes Pacolli nga Prishtina.

Klan Macedonia ka siguruar pamjet e shpëtimit të 20 vjeçarit Shkëlqim Pacolli, ditën e djeshme./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share