Osmani: Jo sot, jo asnjëherë, BDI nuk do të përçahet

“Jo sot ,jo asnjëherë ” kjo ishte përgjigjja e shkurtër e zëdhënësit të BDI-së Bujar Osmani para mbledhjes së kësaj partie në Reçicës të Vogë. Ai me këtë aludoi se kjo parti nuk do të përçahet pra as sot dhe asnjëherë.

Në këtë mbledhje partia e Ahmetit do të diskutojë të gjitha çështjet e brendshme të partisë, aktualitetet që mbetën pa u diskutuar në mbledhjen e kaluar

Osmani tha se do të shqyrtohen të gjitha çështjet që do hapen nga anëtarët e kryesisë.Këshilli mbikqyrës sipas tij do raportojë për çdo vendim që do merr.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share