Osmani: Informatat se do të ndërrohem janë lajm i rrejshëm

Informacioni për largimin tim është lajm i rremë dhe nuk meriton asnjë koment, tha sot ministri i Jashtëm Bujar Osmani lidhur me ofertën e pretenduar për shkarkimin e tij nga posti ministror.

“Është lajm i rrejshëm informata për ndërrimin tim dhe me siguri se nuk meriton kurrfarë koment”, Osmani.

Për letrën e hapur të një grupi anëtarësh të BDI-së, Osmani tha se në parti ka një nivel të lartë të demokracisë dhe secili mund të shprehë mendimin e tij, por fjalën e fundit e ka lideri Ali Ahmeti./KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share