Osmani fton Michelin, Macronin dhe Ursula von der Leyen në “Sunny Hill” Prishtinë

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani gjersa po realizonte foto me shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, i foti ato në festivalin “Sunny Hill” në Prishtinë./KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share