Në pikën kufitare ‘Bllacë’ privohet nga liria 25 vjeçari nga Tetova

Sot (07-shtator) në pikën kufitare Bllacë është privuar nga liria 25-vjeçari N.L. nga Tetova, përcjellë Klan M.

Gjatë kontrollit të pasaportave dhe gjatë kontrollit në evidencat operative është konstatuar se ai kërkohej me urdhër të gjykatës vuajtjen e dënimit me burg. N.L. është dorëzuar në INKP burgu në Tetovë për vuajtjen e dënimit, thuhet në kumtesën e SPB-Tetovë.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share