Nano Ruzhin: Kjo pritej, sepse opozitarja VMRO-DPMNE gjatë gjithë kohës kërkonte protesta

Në emisionin Klan Debat, analisti Nano Ruzhin komentoi ngjarjet e fundit dhe protestat e VMRO-DPMNE-së.

”Kjo edhe është pritur të ndodhë sepse siç e dini VMRO-DPMNE që nga zgjedhjet e kaluara ku fitoi kërkon me ngulm zgjedhje të parakohshme dhe paralajmëronte protesta, tani me rritjen e gjërave, kriza ekonomike, kriza e energjisë qytetarët janë të lodhur nga gjitha këto ngjarje” – deklaroi Nano Ruzhin. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share