Moti sot në RMV

Me diell dhe e ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Pasdite do të ketë zhvillim lokal të vranësira të paqëndrueshme me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë.

Minimumi Temperaturat do të jenë në intervalin prej 11 deri në 19, ndërsa maksimalet do të arrijnë nga 27 deri 34 gradë. UV=7

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite në pjesë të lugina do të ketë kushte për reshje të shkurtra shiu dhe bubullima. Temperatura minimale
do të zbresë deri në 17, ndërsa maksimumi do të arrijë në 33 gradë.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share