Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi juglindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 0 deri në 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 16 deri 20 gradë celsius.

Sipas njoftimeve të DPHM edhe nesër moti pritet të jetë i qëndrueshëm me diell dhe vranësira.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share