Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të ketë vranësira lokale dhe erë e lehtë nga drejtimi verior.

Pas dite do të ketë kushte për reshje të shiut në pjesën lindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 27 deri 34 gradë celcius

Lexo gjithashtu
Total
0
Share