Moti me diell

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 24 deri 32 gradë celcius.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share