Mot i ligë në Saraj (VIDEO)

Moti i lig me erëra dhe shi të rrëmbyeshme ka kapluar gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut.

Edhe në Saraj të Shkupit nga pamjet që ka siguruar Klan M, shihen rrufe të fuqishme. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share