Milani prezanton fanellat e reja

Milani ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ri garues 2022/23.

Kampioni në fuqi i Seria A sot në rrjetet sociale ka publikuar një video ku disa nga yjet e skuadrës shfaqen me fanellat e reja.

Në dizajnin e ri, është ruajtur tradicionalja sa i përket ngjyrave ku dominon e kuqja dhe e zeza.

Ndryshe, Milani u shpall kampion sezonin e kaluar pas një luftë të ashpër deri në xhiron e fundit me rivalin lokal, Interin.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share