Merr flakë një motoçikletë në lagjen Gjorçe Petrov

Një motoçikletë para pak çastesh është kapluar nga zjarri në lagjen Gjorçe Petrov.
Sipas informacioneve që ka siguruar Klan M, nuk ka persona të lënduar. Ende nuk dihen shkaqet se si erdhi deri te djegia e motorit, policia pritet të arrijë në vendin e ngjarjes dhe të heton rastin. /KlanMacedonia/
Lexo gjithashtu
Total
0
Share