Me orë 190 mijë euro, Marina Vjollca shfaqet në publik

Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Javën e Modës në Milano.

Në eventin e fundit moderatorja dukej shumë elegante me një fustan vishje, doreza të zeza dhe taka ngjyrë “nude”.

Por look-un e saj e kishte plotësuar me një orë me çmim marramendës.

Ora që Marina mban në dorë është Palmiero dhe kushton 190 mijë Euro. Ora luksoze e vendosur dorezat e zeza e ka bërë edhe më klas look-un e saj.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share