Mbytet një grua në liqenin e Butrintit

Rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share