Lupço Palevski – Pallço në ora 19.30 mbërrin në Shkup!

Lupço Palevski – Pallço, I dyshuari kryesor për vrasjen e 14-vjeçares Vanja Gjorçevska dhe 74-vjeçarit, Pançe Zhezhovski me fluturim të rregullt në ora 19.30, nga Stambolli duhet të mbërrijë në Aeroportin e Shkupit.

Ekstradimi I tij paraqet një hap të rëndësishëm për zbardhjen e këtij rasti makabër.

Ai menjëherë do të transferohet në Burgun Hetues në Shkup./tvklan.mk

Lexo gjithashtu
Total
0
Share