LSDM: Sarkazma dhe ironia e Ramës asnjëherë s`ka qenë kundër RMV-së

VMRO-DPMNE-ja mund të kërkojë dorëheqje vetëm nga Hristijan Mickoski që mori pjesë në Kongresin e PPE-së, ku u miratua rezoluta që promovon qëndrimet bullgare – thuhet në reagimin e LSDM-së.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“VMRO-DPMNE-ja u përpoq të shtrembërojë një deklaratë ironike të Kryeministrit të Shqipërisë, sarkazma e të cilit tashmë dihet në opinion dhe ka të bëjë me bllokimin e Bullgarisë dhe sjelljes drejt procesit të zgjerimit të BE-së. Sarkazma dhe ironia e Ramës janë publike dhe të njohura, por asnjëherë nuk janë drejtuar ndaj vendit tonë, përkundrazi” /KlanMacedonia/

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share