LK: Sot në Stamboll tërhiqet shorti për fazën e grupeve

Kompeticioni më prestigjioz në futbollin evropian për klube, Liga e Kampionëve do të mësojë sot përbërjet e grupeve.

Shorti për grupet e sezonit 2022/23 në Ligën e Kampionëve do të tërhiqet në Stamboll të Turqisë, me fillim në ora 18:00

Në short përfshihen 32 skuadra, 26 prej të cilave janë kualifikuar automatikisht kurse gjashtë të tjera perms fazes së  ‘Play Off-it’.

Më poshtë mund t’i shihni 4 vazot dhe si qëndrojnë skuadrat.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share