Liga e Kombeve vazhdon sonte me ndeshjet e raundit të tretë

Liga e Kombeve vazhdon edhe sonte me ndeshjet e raundit të tretë ku në program janë disa ndeshje interesante.

Sfida kryesore e natës së sontme padyshim se është ajo mes Belgjikës dhe Polonisë, takim ky që luhet në kuadër të Ligës A në Grupin 4.

Në të njëjtin grup përballen edhe Uellsi-Holanda, dueli ky që pritet të jetë shumë tërheqës .

Ndeshje interesante pritet të zhvillohen edhe në Ligën B në Grupin 1, ku takohen Irlanda-Ukraina dhe Skocia-Armenia.

Sonte takohen:

Liga A Grupi 4

20:45 Belgjika – Polonia

20:45 Uellsi – Holanda

Liga B Grupi 1

20:45 Irlanda – Ukraina

20:45 Skocia – Armenia

/KLanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share