Liga e Kampionëve: Sot në program janë ndeshjet e raundit të parë në Grupin A,B,C dhe D

Liga e Kampionëve sezoini i ri vazhdon sonte me ndeshjet e raundit të parëe në Grupin A,B,C dhe D.

Emocionet e ndeshjeve Championsit do të vazhdojnë edhe sot, me disa përballje mjaft tërheqëse por e gjithë vëmendja do të jetë te derbi mes Bayern Munichut dhe Manchester United. Ndeshje interesante pritet të zhvillohen edhe mes Real Madridit dhe Union Berlinit, Arsenali Mikel Artetas shënonë rikthimin në Ligën e Kmapionëve ku do të përballet me holandezët e PSV, por edhe Real Sociedad kundër Interit.

Me fillim në orën 18:45 takohen

Galatasaray – FC Kopenhagen

Real Madrid – Union Berlin

Me fillim në ora 21:00 takohen

Arsenal – PSV

Bayern – Manchester Utd

Benfica – Salzburg

Braga – Napoli

Real Sociedad – Inter

Sevilla – Lens

/KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share