Leonardo Di Caprio mbush 48-vjeç, mungon në festë supermodelja Gigi Hadid

Leonardo Di Caprio ka festuar 48-vjetorin e ditëlindjes së tij me një festë spektakolare. Ylli hollivudian ishte i rrethuar nga disa prej emrave më të mëdhenj të industrisë së filmave gjatë festës.

Di Caprio-s iu bashkua Tobey Maguire, Bradley Cooper, Kate Hudson, Adrien Brody, Casey Affleck, Rami Malek, Ashton Kutcherdhe shumë të tjerë.

Por një person i veçantë që të gjithë duan të dinë nëse ishte prezent në festën e Leos, është Gigi Hadid. Në fakt modelja nuk ishte e pranishme në ditëlindjen e DiCaprios dhe kjo gjë i ka habitur të gjithë.

Është përfolur gjatë se aktori ka qenë në lidhje me Hadid gjatë muajve të fundit pasi ata u panë në disa evenimente së bashku. Siç raportohet nga Page Six, thuhet se dyshja po i marrin gjërat shtruar.

Leo i dha fund lidhjes së tij prej disa vitëesh me modelen Camila Marrone në Gusht. Ndodhi pak pasi ajo mbushi 25 vjeç, gjë që shkaktoi zhurmë në rrjetet sociale për aktorin që nuk mund të dilte me një grua mbi 25 vjeç. Por Gigi Hadid, e cila është 27- vjeçe e theu këtë ‘ligj’ të aktorit.

Klan News

Lexo gjithashtu
Total
0
Share