Kovaçevski flet pas takimit me partnerët e koalicionit

Kryeministri Kovaçevski pas përfundimit të takimit të përbashkët me partnerët qeveritarë tha se koalicioni vazhdon të qëndrojë i pa lëkundur, dhe se zgjedhje nuk do të ketë deri në përfundimin e plotë të mandatit katër vjeçar. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share