Kërcënim horror presidentit të klubit të futbollit Lecce të seria A

Kërcënohet me jetë presidenti i klubit të futbollit italian, Lecce-s, Saverio Sticchi Damiani.

Mediat italiane raportojnë se një kokë derri e prerë u gjet jashtë shtëpisë dhe studios ligjore të presidentit të skuadrës së Seria A, që u zbulua nga administratori i pallatit.

Por duket se nuk ka mjaftuar me kaq, pasi pranë kokës së prerë të derrit ishte dhe një zarf me një mesazh kërcënues brenda.

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share