“Kënga e re shumë shpejt”, Edona James publikon pak nga projekti i saj muzikor…

Edona James po vjen me projekt muzikor?

Po, po e vërtetë!

Kështu të paktën ka lënë të nënkuptoj Edona, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ndau një video duke kënduar dhe shkroi ‘Kënga e re shumë shpejt’.

Shihni postimin e saj më poshtë! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edona James (@edonajames.official)

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share