Kasami: Jemi për bashkëpunim me ASH-në, unë do të ju shërbej shqiptarëve qoftë edhe si administrator

Në emisionin Klan Debat, kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami tha se është i gatshëm për bashkëpunim me opozitën shqiptare, rrespektivisht me ASH-në.

”Unë besoj se është i mundur një bashkëpunim opozitar, ne kemi shprehur vullnetin tonë për bashkëpunim me ASH-në. Ne po fuqizohemi çdo ditë e më shum dhe se përfundimisht do të kemi rotacion në qeveri te partitë shqiptare, rreth pyetjes së dorëheqjes ju them se unë jam këtu për të avancuar çështjet shqiptare dhe deri sa të jem gjall do të ju ndihmoj atyre qoftë edhe si administrator pra pozitën në skenën politike e përcakton votuesi ashtu siç e përcaktoi në Tetovë”, tha kreu BESËS, Bilall Kasami./KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share