“Kam përkrahje..:” – Mexhiti: QKU – nga janari me një drejtor gjeneral

Ministri i Shëndetësisë, Fatmir Mexhiti theksoi në Klan Debat se ka marrë përkrahje nga kryeministri dhe partnerët e koalicionit për shndërrimin e Qendrës Klinike nga shumë drejtori të ndara, në një të vetme.

“Ne e kemi përgatitur informacionin për në qeveri, do t’i caktojmë edhe modalitetet tjera saktë… Prej 1 janarit, në bashkëpunim me FSSH-në, Qendra Klinike do të fillojë me një drejtor gjeneral”, tha mes tjerash Mexhiti./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share