Jennifer Lopez & Eva Longoria shkëlqejnë në tapetin e kuq

Disa nga emrat më të mëdhenj të Hollivudit zbukuruan tapetin e kuq të Revistës ELLE 2023. Gjatë ceremonisë të mbajtur në Los Anxhelos, grupi selektiv i këtij viti përfshinte ndër të tjera aktorë si Jennifer Lopez, Eva Longoria dhe fituesja e çmimit Oscar, Jodie Foster. Ceremonia nderoi gratë që kanë dhënë një ndikim të rëndësishëm në fusha të ndryshme të industrisë së artit.

Në një intervistë për Reuterss Longoria u shpreh: “Nëse shikoni të nderuarit e sotëm, është lista më e larmishme që ata kanë pasur ndonjëherë, dhe kjo është bota në të cilën jetojmë, është mirë ta shohësh atë të pasqyruar në një revistë bukurie.”

Kontributet krijuese dhe kulturore nga të nderuarit e këtij viti në fushën e muzikës, filmit dhe televizionit, u shfaqën të gjithë  në tapetin e kuq. Nata ishte e mbushur me frymëzim dhe u bë temë për shumë nga të nderuarit me çmime të natës.

Lista e këtij viti përfshinte gjithashtu aktoren kryesore të “Past Lives” Greta Lee dhe yjet e filmit të ardhshëm “The Color Purple” Fantasia, Danielle Brooks dhe Taraji P. Henson. Për shumë të pranishëm, jeta në këtë moment ishte vërtet e rëndësishme dhe surreale. Të nderuarit e vitit 2023 do të shfaqen në  kopertinat e dhjetorit, janarit të ELLE, në stendat, në mbarë vendin më 19 dhjetor 2023 dhe në internet.

Klan News

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share