Inter-Chelsea, videokonferencë mes klubeve

Italianët nuk kanë mjaftueshëm financa

Interi nuk heq dorë nga Romelu Lukaku, i cili është kthyer në objektivin kryesor në merkato. Është planifikuar një video-konferencë me Chelsea-n për të diskutuar marrëveshjen dhe për të tentuar të mbyllet sa më shpejt.

Blutë, të cilët janë gjithashtu të interesuar për Skriniar, janë të hapur për transferim. Optimizmi rritet dhe negociatat ecin pa probleme. Siç raportohet nga Gazzetta dello Sport, do të jetë në dorën e Bluve.

Do të duhet arsyetim i kujdesshëm dhe negociata mes palëve për të gjetur një marrëveshje, por vullnet është i mirë. Me gjasë Inter do të duhet të paguajë 15 milionë Euro. Java e ardhshme tashmë mund të jetë vendimtare. Negocimi vazhdon me shpejtësi të plotë.

Tv Klan

Lexo gjithashtu
Total
0
Share