Incidenti në Kuvend, reagon edhe VMRO-DPMNE

Ka reaguar edhe VMRO-DPMNE rreth incidentit në Kuvend.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Dhuna, konfrontimi fizik, fjalori i papërshtatshëm është pasqyra e vërtetë e qeverisjes kriminale të LSDM-së dhe BDI-së.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Nuk ka fund çmenduria e qeverisë.

Qytetarët sot dëshmuan fytyrën e vërtetë të banditëve të BDI-së dhe LSDM-së, të cilët sulmuan fizikisht kolegët e tyre duke u tundur me syze.

Në vend që LSDM ta dënojë këtë sjellje të dhunshme të Arbër Ademit, ai e mbrojti dhunën dhe e mbështeti këtë sjellje skandaloze.

LSDM-ja dhe BDI-ja sot në Kuvend demonstruan forcë dhe shkaktuan një incident për të defokusuar opinionin nga ajo që po e kuptojnë fshehurazi sot.

Qeveria e paaftë kërkon të defokusojë opinionin nga negociatat sekrete që po zhvillohen sot në Sofje për tradhtitë e Dimitar Kovaçevskit, Bujar Osmanit dhe Bojan Mariçiqit.

Skenarë të tillë të errët nuk do të kalojnë. Është shumë, thuhet në reagimin e VMRO-DPMNE-së.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share