Grupi i Zjarrit para shkarkimit nga organet partiake? Mexhiti: Pres që sot të ketë epilog përfundimtar

Izet Mexhiti i cili njihet si kryesori i Grupit të Zjarrit para fillimit të mbledhjes në BDI e thirurr nga Ali Ahmeti u shpreh se brenda javës ka pasur shkarkime pa potencuar emra.

I pyetur nëse do të jetë hera e fundit e Mexhitit dera e BDI-së ai nuk deshi të flas para, por u shpreh se pas mbledhjes do të jep deklaratë.

Nga burime brenda partisë thonë se mbledhja do të jetë e nxehtë ku sot mund të përfundojë gjithçka ose të zgjidhet çështja mes Ali Ahmetit dhe Grupit të Zjarrit.

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share