Gruaja rrah burrin në Prishtinë

foto ilustrim
foto ilustrim

Një rast i dhunës familje është raportuar dje në Prishtinë.

Raportues ka qenë një burrë, i cili ka treguar në polici se gruaja e tij po ushtron.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, e dyshuara femër kosovare po ushtron dhunë ndaj tij. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share